route schema 2019

                                       

                                          ROUTESCHEMA 2019
A-GROEP
01 Zondag 3 Maart
72 Km GPS Ritnr: 41
09.00 uur
W.PL. - Nispen - Essen - Horendonk - Nieuwmoer - Wuustwezel - Westdoorn -
Oud Gooreind - Heide - Putte - Laagland - Ossendrecht - Calfven - Hoogerheide -
Heimolen - Klavervelden - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

A-GROEP
02 Zondag 10 Maart
69 Km GPS Ritnr: 1
09.00 uur
W.PL. - Brembos - Nispen - Omloop - Langeschouw - Achtmaal - Wernhout -
Maalbergen - Zundert - Klein Zundert - Rucphen - Schijf - Visdonk - Zonneland -
Nispen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km


A-GROEP
03 Zondag 17 Maart
73 Km GPS Ritnr: 27
09.00 uur
W.PL. - Klavervelden - de Heide - Vrederust - Halsteren - Lepelstraat - Nieuw
Vossemeer - de brug over - Philipsland - De Heen - Steenbergen - Boomdijk -
Boonhil - Maai - Wouw - Bulkstraat - Brembos - Heistraat - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

 


 A-GROEP
04 Zaterdag 23 Maart
99 Km GPS Ritnr: 3
12.30 uur LET OP TIJD !!!!!!!
Philipsdam - Willemstad


 A-GROEP
05 Zondag 24 Maart
73 Km GPS Ritnr: 44
09.00 uur
W.PL. - Anker - Vroenhout - Borchwerf - Vaartkant - Langeberg - Standaardbuiten
- Molendijk - Zevenbergen - Noordhoek - Standaardbuiten - Appelaarsedijk -
Stampersgat - Gastelsveer - Biezen - Bulk - W.Pl.
B-GROEP
09.00 uur 60 km A-GROEP

 


 A-GROEP
06 Zondag 31 Maart
74 Km GPS Ritnr: 37
09.00 uur
W.PL. - Wouw - Hazelaar - Maai - Welberg - Steenbergen - Notendaal - Nieuw
Vossemeer - brug over - Oud Vossemeer - Tholen - Oesterdam - Duintjes -
Heimolen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_________________________________________________________________________________________________________________________________
A + B-GROEP
07 Zaterdag 6 april
08.30 uur 140 Km

Rit is verplaatst naar Zaterdag 13 April

_________________________________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
08 Zondag 7 april
74 Km GPS Ritnr: 42
09.00 uur
W.PL. - Nispen - Horendonk - Schijf - Sprundel - Heikant - Pannenhoef -
Rijsbergen - Zundert - Wernhout - Achtmaal - Lange schouw - Visdonk -
Zonneland - Nispen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
09 Zondag 14 april
75 Km GPS Ritnr: 38
09.00 uur
W.PL. - Huybergen - Ossendrecht - Bad - Waarde - Oostdijk - Krabbedijke -
Rilland - Bad - Woensdrecht - Hoogerheide - Vliegveld - Huybergen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_________________________________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
10 Maandag 22 april 2e Paasdag
79 km GPS Ritnr: 21
09.00 uur
W.PL. - Roskam - Boerenweg - Boomdijk - Welberg - Steenbergen - Boompjesdijk
- Vlietdijk - Dinteloord - Heiningen - Fijnaart - Noordhoek - Standaardbuiten
Stampersgat - Gastelsveer - Holterberg - Anker - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

________________________________________________________________________________________________________________________________
A-Groep
11 Zaterdag 27 april (Koningsdag)
Eiland Tholen 100 Km GPS Ritnr: 12
08.00 uur LET OP TIJD !!!!!!!
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

 _________________________________________________________________________________________________________________________________

 A-GROEP
12 Maandag 28 april
72 Km GPS Ritnr: 33
09.00 uur
W.PL. - Ossendrecht - Polder - Bad - Rilland - Oesterdam - Tholen - Vrederust -
Heerle - W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________
A-GROEP
13 Zondag 5 Mei
72 Km GPS Ritnr: 43
09.00 uur
W.PL. - Roskam - Heerle - Maai - Kruisland - Boonhil - Steenbergen - Boomdijk -
Dinteloord - Stampersgat - Standdaarbuiten - Oudenbosch - Zegge -
Bosschenhoofd - Rucphen - Langedijksestraat - Visdonk - Nispen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A + B-GROEP
14 Zaterdag 11 Mei
08.30 uur 140 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
15 Zondag 12 Mei (Moederdag)
80 Km GPS Ritnr: 8
09.00 uur
W.Pl.-Trapke op - Heimolen - Woensdrecht - Oesterdam - Poortvliet - Scherpennisse -
Nieuw Vossemeer - Lepelstraat - Vrederust - de Heide - Klavervelden - Zoomvliet -
W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
16 Maandag 19 Mei
79 Km GPS Ritnr: 23
09.00 uur
W.PL - Huijbergen - Jagersrust - Putte-Heide - Oud Gooreind - Westdoorn -
Wuustwezel - Braken - Loenhout - Terbeek - Gooren en Krochten - Vaalmoer -
Oekel - Stuivenzand - Klein-Zundert - Schijf-Horendonk - Nispen - W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_____________________________________________________________________________________________________________

A-GROEP
17 Zondag 26 Mei GPS Ritnr: 34
72 Km
09.00 uur
W.PL. – de Hil – Brembos – Nispen – Visdonk – Lange Schouw – Achtmaal -
Wernhout – Zundert – Klein Zundert - Pannenhoef – Heikant – Sprundel – Schijf –
Horendonk – Nispen -W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
18 Donderdag 30 Mei (Hemelvaartsdag)
93 Km GPS Ritnr: 51
08.30 uur (LET OP TIJD)
Breda-Wildert
Wouwse Plantage – Nispen – Rucphen – Sprundel – Effen – Galder – Zundert –
Braken – Nieuwmoer – Wildert – Essen Hoek – Wouwse Plantage
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A + B-GROEP
19 Zaterdag 1 juni
08.30 uur 140 Km

_____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
20 Zondag 2 Juni
78 Km GPS Ritnr: 11
09.00 uur
W.PL.- ‘t Anker- Gastelsveer – Stampersgat – Dinteloord – Heijningen – Helwijk -
Zwingelspaan - Tonnekreek – Klundert – Noordhoek - Standaarbuiten – Oudenbosch
- Zegge - van Gansewinkel – Langedijksestraat – Visdonk – Nispen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
21 Maandag 10 Juni (2e Pinsterdag)
91 Km GPS Ritnr: 52
08.30 uur (LET OP TIJD)
Wouwse Plantage – Klavervelde – Heide – Vrederust – Halsteren – Tholen –
Poortvliet – Sint Maartensdijk – Nieuw Vossemeer – Steenbergen – Welberg –
Boonhil – Vinkenbroeksestraat – Spuitendonksestraat – Wouwse Plantage
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
22 Zondag 16 Juni
73 Km GPS Ritnr: 2
09.00 uur
W.PL. – Wouw – Hazelaar – De Maai – Moerstraten – Steenbergen – Kladde –
Notendaal – Nieuw Vossemeer – St. Annaland – Poortvliet – Tholen – Halsteren –
Vrederust – Heide – Klavervelden – W. PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km


 23 A-B-C-GROEP
Zaterdag 22 juni
Club Uitstapje ((Bestemming nog te bepalen)
A groep ca 120 Km
B – C groep ca 80 Km
07.00 uur LET OP TIJD !!!!!!!

____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
24 Zondag 23 Juni
79 Km GPS Ritnr: 45
09.00 uur
W.PL. – Wouwse Tol – Heide – Schansbaan – Halsteren – Lepelstraat – Nieuw
Vossemeer – Sint Philipsland – Anna Jacoba polder – De Heen – Steenbergen –
Welberg – Heerle – W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
25 Zondag 30 Juni
70 Km GPS Ritnr: 20
09.00 uur
W.PL - Den Hoek - Wildert - Achterbroek – Westdoorn – Wuustwezel – Braken –
Gooren en Krochten – Maalbergen - Wernhout – Achtmaal – Schijf – Visdonk -
Nispen – Brembos - W.Pl
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_____________________________________________________________________________________________________________
A + B-GROEP
26 Zaterdag 6 Juli
08.30 uur 140 Km

____________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
27 Zondag 7 Juli
73 Km GPS Ritnr: 44
09.00 uur
W.PL. - Anker – Vroenhout – Borchwerf – Vaartkant – Langeberg – Standaardbuiten
– Molendijk – Zevenbergen – Noordhoek – Standaardbuiten – Appelaarsedijk –
Stampersgat - Gastelsveer – Biezen - Bulk – W.Pl.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km


 A-GROEP
28 Zondag 14 Juli
73 Km GPS Ritnr: 47
09.00 uur
W.PL. – Huybergen – Puts Molentje – Ossendrecht – Hageland – Polder – Bath –
Rilland – Oude Zeeuwseweg – Duintjes – Heimolen – Klavervelden – Heide –
Gareelweg – Boerenweg – Wouwse Hil – W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
29 Zondag 21 Juli GPS Ritnr: 42
74 Km
09.00 uur
W.PL. – Nispen – Horendonk – Schijf – Sprundel – Heikant – Pannenhoef –
Rijsbergen – Zundert – Wernhout – Achtmaal – Lange schouw – Visdonk –
Zonneland – Nispen – W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
30 Zondag 28 Juli
72 Km GPS Ritnr: 28
09.00 uur
W.PL – Wouw – Hazelaar – Moerstraten - Steenbergen – Tholen – Oesterdam - Brug
Rilland – Woensdrecht - Duintjes – Heimolen - Klavervelden - Wouwse Tol - W.Pl.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP + B-GROEP
31 Zaterdag 3 Augustus
Kermisrit 141 Km GPS Ritnr: 32
Recreanten 08.30 uur / A-Groep 09.00 uur
Dl 1> 90 km - W.PL – Roskam – Boerenweg – Diefhoek – Welberg – Dinteloord –
Heiningen – Brug Willemstad – Buitendijk – Nieuwendijk – Oudendijk –
Goudswaard – Piershil – Oosthoek – Zinkweg - Klaaswaal –Westmaas –
Maasdam – Strijen
Dl 2> 51 km – Strijen – Numansdorp – Dinteloord – Stampersgat – Gastelsveer
– Kruisland – Wouw - W.PL

______________________________________________________________________________________________________________

A + B + C GROEP
32 Zondag 4 Augustus
09.00 uur
Warmdraaien Hel van de Pin

______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
33 Zondag 11 Augustus
75 Km GPS Ritnr: 6
09.00 uur
W.PL. – Dennestraat – Nispen – Horendonk – Nieuwmoer – Braken – Gooren en
Krochten – Maalbergen – Zundert – Klein Zundert - Sprundels Heikant – Schijf –
Lange schouw – Visdonk – Zonneland - Nispen –Everland - W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

______________________________________________________________________________________________________________
A-GROEP
34 Zondag 18 Augustus
80 Km GPS Ritnr: 24
09.00 uur
W.PL – Wouw – Moerstraten – Welberg - Dinteloord - Willemstad -Tonnenkreek –
Noordschans - Klundert - Zevenbergen – Standdaarbuiten - Oud Gastel –
Gastelsveer - Wouw - W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

____________________________________________________________________________________________________________

A-GROEP
35 Zondag 25 Augustus
73 Km GPS Ritnr: 31
09.00 uur
W.PL. – Wouwse Hil – Brembos – Everland – Nispen – Zonneland – Visdonk –
Horendonk – Achtmaal – Zundert – klein Zundert – Pannenhoef – Heikant – Sprundel
– Schijf – Horendonk – Nispen – Ouwervelden – Trapke Op - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

_________________________________________________________________________
A-GROEP
36 Zondag 1 September
79 Km GPS Ritnr: 23
09.00 uur
W.PL - Huijbergen – Jagersrust - Putte-Heide - Oud Gooreind – Westdoorn –
Wuustwezel - Braken – Loenhout – Terbeek – Gooren en Krochten – Vaalmoer –
Oekel - Stuivenzand – Klein-Zundert - Schijf-Horendonk – Nispen - W.PL
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

________________________________________________________________________
A + B-GROEP
37 Zaterdag 7 September
08.30 uur 140 Km

_________________________________________________________________________
A-GROEP
38 Zondag 8 September
74 Km GPS Ritnr: 5
09.00 uur
W.PL. Wouw – Biezen - Holterberg – Stampersgat - over brug LA - Ri.Heiningen -
Fijnaart - Noordhoek – Standaardbuiten – Beemden – Hoeven - St.Willebrord –
Rucphen – Schijf - Lange Schouw – Horendonk – Nispen - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

________________________________________________________________________
A-GROEP
39 Zondag 15 September
95 Km GPS Ritnr: 53
08.30 uur (LET OP TIJD)
Zonzeel
Wouwse Plantage – Anker – Vroenhout – Stampersgat – Noordhoek – Zevenbergen
– Zonzeel – Prinsenbeek – Liesbos – Pannenhoef – Schijf – Horendonk – Nispen –
Ouwervelde – Wouwse Plantage
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

___________________________________________________________________-

 A-GROEP
40 Zondag 22 September
76 Km GPS Ritnr: 35
09.00 uur
W.PL. – Weststraat – Wouwse Tol – de Heide – Moerstraten – Welberg -
Steenbergen – Dinteloord – Willemstad – Helwijk – Zwingelspaan – Oudemolen –
Stampersgat – Kruisland – Bulk – Wouw - W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

____________________________________________________________________________
A-GROEP
41 Zondag 29 September
80 Km GPS Ritnr: 13
09.00 uur
W.PL.- Nispen – Horendonk – Nieuwmoer – Achtmaal – Wernhout - Gooren en
Krochten – Oekel - Rijsbergen – Moeren - Zundertse weg – Schijf - Lange schouw –
Visdonk - Nispen - W.Pl.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

 __________________________________________________________________________

 A-GROEP
42 Zondag 6 Oktober
78 Km GPS Ritnr: 9
09.00 uur
W.PL. – Wouw – Spellenstraat – Biezen – Holterberg - Kruisland – Stampersgat
Fijnaart – Oudemolen –Zwingelspaan - Tonnekreek – Willemstad – Dinteloord –
Steenbergen – Welberg - Moerstraten – De Heide – achter Wouwse tol – W.PL.
B-GROEP
09.00 uur 60 Km

________________________________________________________________________
A + B- GROEP
43 Zaterdag 12 Oktober
Sluitingsrit (Verrassingsrit)
13.00 uur ca 50 Km

_________________________________________________________________________
A + B- GROEP
Tijdrit op constante snelheid
44 Zondag 13 Oktober
09.00 uur
DEZE RIT TELT MEE VOOR HET CLUBKAMPIOENSCHAP !!!!!!!!!

________________________________________________________________________