route schema 2018

                                             A-GROEP

17                            Maandag 21 Mei (2e Pinksterdag)

  79 Km         GPS Ritnr: 23      Vertrek: 09.00 uur

 W.PL - Huijbergen – Jagersrust - Putte-Heide - Oud Gooreind – Westdoorn – Wuustwezel - Braken – Loenhout – Terbeek – Gooren en Krochten – Vaalmoer – Oekel - Stuivenzand – Klein-Zundert - Schijf-Horendonk – Nispen - W.PL                                        

                                                               B-GROEP          Vertrek: 09.00  uur                     60  Km


   A-GROEP

18            Zondag  27 Mei

 80 Km      GPS Ritnr: 8

 Vertrek:  09.00 uur

 W.Pl.-Trapke op – Heimolen – Woensdrecht – Oesterdam – Poortvliet - Scherpennisse – Nieuw Vossemeer – Lepelstraat – Vrederust - de Heide – Klavervelden – Zoomvliet –

 W.PL

 B-GROEP

  Vertrek: 09.00  uur           60  Km 


 A + B-GROEP

 19    Zaterdag 2 juni     

 Vertrek: 08.30  uur          140  Km


  A-GROEP

 20      Zondag 3 Juni

 79 Km   GPS Ritnr: 45

  Vertrek: 09.00 uur

 W.PL. – Wouwse Tol – Heide – Schansbaan – Halsteren – Lepelstraat – Nieuw Vossemeer – Sint Philipsland – Anna Jacoba polder – De Heen – Steenbergen – Welberg – Heerle – W.PL.                 

 B-GROEP

Vertrek:09.00  uur     60  Km 


   A-GROEP

21      zondag  10 Juni

 91 Km     GPS Ritnr: 52

 08.30 uur (LET OP TIJD)

 Wouwse Plantage – Klavervelde – Heide – Vrederust – Halsteren – Tholen – Poortvliet – Sint Maartensdijk – Nieuw Vossemeer – Steenbergen – Welberg – Boonhil – Vinkenbroeksestraat – Spuitendonksestraat – Wouwse Plantage   

B-GROEP

 09.00  uur         60  Km 


   A-GROEP

 22     Zondag 17 Juni

  73 Km    GPS Ritnr: 2

 09.00 uur

 W.PL. – Wouw – Hazelaar – De Maai – Moerstraten – Steenbergen  – Kladde – Notendaal – Nieuw Vossemeer – St. Annaland – Poortvliet – Tholen – Halsteren – Vrederust – Heide – Klavervelden –  W. PL

  B-GROEP

  09.00  uur    60  Km 


 23                                                        A-B-C-GROEP

 Zaterdag 23  juni

  Club Uitstapje (Ravenstein)

  A groep ca 120 Km

  B – C groep ca 80 Km

  07.00 uur    LET OP TIJD !!!!!!!


 A-GROEP

 24     Zondag 24 Juni

 78 Km    GPS Ritnr: 11

 09.00 uur

 W.PL.- ‘t Anker- Gastelsveer – Stampersgat – Dinteloord – Heijningen – Helwijk - Zwingelspaan - Tonnekreek – Klundert – Noordhoek - Standaarbuiten – Oudenbosch - Zegge - van Gansewinkel – Langedijksestraat – Visdonk – Nispen - W.PL.                                                                        

  B-GROEP

09.00  uur       60  Km 


  A-GROEP

 01      Zondag 1 juli

  70 Km     GPS Ritnr: 20

  09.00 uur

 W.PL -  Den Hoek -  Wildert - Achterbroek – Westdoorn – Wuustwezel – Braken – Gooren en Krochten – Maalbergen -  Wernhout – Achtmaal – Schijf – Visdonk -  Nispen – Brembos - W.Pl

   B-GROEP

 09.00  uur      60  Km                              


 A + B-GROEP

26      Zaterdag 7 Juli

 08.30  uur        Kiltunnel 140  Km


 A-GROEP

27    Zondag 8 Juli

73 Km       GPS Ritnr: 44

 09.00 uur 


  A-GROEP

28      Zaterdag 14 Juli   (AFGELAST)

Bokkenryder            163 Km         GPS Ritnr: 29

 09.00 uur

Dl 1 > 89 km - W.PL. – Nispen – Horendonk – Nieuwmoer – Braken – Loenhout – ri Rijkevorsel – Wortel – Pampa – Zondereigen - Baarle-Hertog - Poppel – Lage Mierde – Bokkenrijder

Dl 2 > 74 km Bokkenrijder  – Poppel – Alphen – Chaam – Strijbeek – Meersel Dreef – Rijsbergen – Zundert – Wernhout – Achtmaal – Horendonk – Nispen - W.PL         


  A-GROEP

29             Zondag 15 Juli

 73 Km     GPS Ritnr: 47

  09.00 uur

W.PL. – Huybergen – Puts Molentje – Ossendrecht – Hageland – Polder – Bath – Rilland – Oude Zeeuwseweg – Duintjes – Heimolen – Klavervelden – Heide – Gareelweg – Boerenweg – Wouwse Hil – W.PL.

  B-GROEP

   09.00  uur    60  Km   


  A-GROEP

 30      Zondag 22 Juli

  72 Km     GPS Ritnr: 28

 09.00 uur

 W.PL – Wouw – Hazelaar – Moerstraten - Steenbergen – Tholen – Oesterdam - Brug Rilland – Woensdrecht  - Duintjes – Heimolen - Klavervelden - Wouwse Tol  - W.Pl.

  B-GROEP

  09.00  uur     60  Km 


  A-GROEP

 31      Zondag 29 Juli    GPS Ritnr: 42

 74 Km

 09.00 uur

 W.PL. – Nispen – Horendonk – Schijf – Sprundel – Heikant – Pannenhoef –

 Rijsbergen – Zundert – Wernhout – Achtmaal – Lange schouw – Visdonk – Zonneland – Nispen – W.PL.

 B-GROEP

 09.00  uur         60  Km 


                                                                 A-GROEP + B-GROEP                             Zaterdag 4 Augustus  Kermisrit                  141 Km                        GPS Ritnr: 32                                 Vertrek B-groep 08.30 uur / Vertrek A-Groep 09.00 uur

Dl 1> 90 km - W.PL – Roskam – Boerenweg – Diefhoek – Welberg – Dinteloord – Heiningen – Brug  Willemstad – Buitendijk – Nieuwendijk – Oudendijk – Goudswaard – Piershil – Oosthoek – Zinkweg - Klaaswaal –Westmaas – Maasdam – Strijen

Dl 2> 51 km – Strijen – Numansdorp – Dinteloord – Stampersgat – Gastelsveer – Kruisland – Wouw - W.PL

 
 

                                                            A + B + C GROEP33                             Zondag 5 Augustus                                 09.00 uur                                  Warmdraaien Hel van de Pin

 
 

                                                              A-GROEP34                             Zondag 12 Augustus                                 75 Km                                                        GPS Ritnr: 6                                 09.00 uurW.PL. – Dennestraat – Nispen – Horendonk – Nieuwmoer – Braken – Gooren en Krochten – Maalbergen – Zundert – Klein Zundert - Sprundels Heikant – Schijf – Lange schouw – Visdonk – Zonneland - Nispen –Everland - W.PL                                                                                                                             B-GROEP          09.00  uur               60  Km                            

 
 

                                                               A-GROEP35                             Zondag 19 Augustus                                 79 Km                                                        GPS Ritnr: 23                                 09.00 uurW.PL - Huijbergen – Jagersrust - Putte-Heide - Oud Gooreind – Westdoorn – Wuustwezel - Braken – Loenhout – Terbeek – Gooren en Krochten – Vaalmoer – Oekel - Stuivenzand – Klein-Zundert - Schijf-Horendonk – Nispen - W.PL                                                                                                                                                                     B-GROEP                                 09.00  uur                     60  Km 


                                                                 A-GROEP36                             Zondag 26 Augustus                                 73 Km                                                        GPS Ritnr: 31                                 09.00 uurW.PL. – Wouwse Hil – Brembos – Everland – Nispen – Zonneland – Visdonk – Horendonk – Achtmaal – Zundert – klein Zundert – Pannenhoef – Heikant – Sprundel – Schijf – Horendonk – Nispen – Ouwervelden – Trapke Op - W.PL.                                                                                                                             B-GROEP

                              09.00  uur                        60  Km 
 

                                                                               A-GROEP37                             Zondag 2 September                                 80 Km                                                        GPS Ritnr: 24                                 09.00 uurW.PL – Wouw – Moerstraten – Welberg - Dinteloord - Willemstad -Tonnenkreek – Noordschans - Klundert - Zevenbergen – Standdaarbuiten - Oud Gastel – Gastelsveer - Wouw - W.PL                                                                                          B-GROEP                                 09.00  uur                     60  Km

 
 

                                                               A + B-GROEP38                             Zaterdag 8 September                                 08.30  uur                     140  Km

 

                                                               A-GROEP39                             Zondag 9 September                                 74 Km                                                        GPS Ritnr: 5                                 09.00 uurW.PL. Wouw – Biezen - Holterberg – Stampersgat - over brug LA - Ri.Heiningen - Fijnaart - Noordhoek – Standaardbuiten – Beemden – Hoeven - St.Willebrord – Rucphen – Schijf - Lange Schouw – Horendonk – Nispen - W.PL.                                                                                                                             B-GROEP                                 09.00  uur                     60  Km

 
 

                                                               A-GROEP40                             Zondag 16 September                                 95 Km                                                        GPS Ritnr: 53                                 08.30 uur  (LET OP TIJD)ZonzeelWouwse Plantage – Anker – Vroenhout – Stampersgat – Noordhoek – Zevenbergen – Zonzeel – Prinsenbeek – Liesbos – Pannenhoef – Schijf – Horendonk – Nispen – Ouwervelde – Wouwse Plantage                                                                              B-GROEP                                 09.00  uur                     60  Km         


   A-GROEP

41    Zondag 23 September 

76 Km    GPS Ritnr: 35

 09.00 uur

W.PL. – Weststraat – Wouwse Tol – de Heide – Moerstraten – Welberg - Steenbergen – Dinteloord – Willemstad – Helwijk – Zwingelspaan – Oudemolen – Stampersgat – Kruisland – Bulk – Wouw -  W.PL. 

B-GROEP

 09.00  uur    60  Km         


 A-GROEP

42      Zondag 30 September

80 Km       GPS Ritnr: 13

 09.00 uur

W.PL.- Nispen – Horendonk – Nieuwmoer – Achtmaal – Wernhout - Gooren en Krochten  – Oekel - Rijsbergen – Moeren - Zundertse weg – Schijf - Lange schouw – Visdonk - Nispen - W.Pl.

  B-GROEP

 09.00  uur    60  Km 


  A-GROEP

43      Zondag 7 Oktober

78 Km   GPS Ritnr: 9

 09.00 uur

W.PL. – Wouw – Spellenstraat – Biezen – Holterberg - Kruisland – Stampersgat Fijnaart – Oudemolen –Zwingelspaan - Tonnekreek  – Willemstad – Dinteloord – Steenbergen – Welberg - Moerstraten – De Heide – achter Wouwse tol – W.PL. 

B-GROEP

09.00  uur         60  Km


 A + B- GROEP

44     Zaterdag 13 Oktober

Sluitingsrit  (Verrassingsrit)

13.00 uur     ca 50 Km 
  A + B- GROEP

 Tijdrit op constante snelheid

45       Zondag 14 Oktober

 09.00 uur

 DEZE RIT TELT MEE VOOR HET CLUBKAMPIOENSCHAP !!!!!!!!!