ATB Kalender 2018-2019

               
               
VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK  NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT    
Antwerpen – Bergen op Zoom – Breda – Turnhout          
WINTER 2018 - 2019            
               
               
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator    
               
16-sep-18 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-11.00 25/45/62 WTC Schoten vzw    
22-sep-18 Baarle-Nassau sporthotel Bruurs, sportlaan 22 18.30-19.30 30/45 WV Tourmalet    
23-sep-18 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 07.30-10.30 28/43 WTC De Pomp    
30-sep-18 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/30/42/50 Rijkevorselse WielerToeristen    
07-okt-18 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/42 vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik    
07-okt-18 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint-Lenaarts, Houtstraat 4 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers    
07-okt-18 Chaam camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 30/45/55/80 MTB Chaam    
13-okt-18 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 08.30-14.00 25/36/50/75/100 WTC Onze Hoop vzw    
14-okt-18 Hoogerheide zwembad Laco, Sportlaan 4 08.30-10.30 kids/35/45 TC de Grensrijders    
14-okt-18 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club    
14-okt-18 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/32/38/48/55 WV De Haaibikers    
21-okt-18 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen    
21-okt-18 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen    
21-okt-18 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust    
21-okt-18 Meerle Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein 07.30-10.30 18/29/37/48/58 vzw De Pieretrappers    
26-okt-18 Rucphen camping De Posthoorn, Pierestraat 16 19.00-20.00 22/44 Martens tweewielers Rucphen    
27-okt-18 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers    
27-okt-18 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/40/50 Midweek Specials    
28-okt-18 Wernhout café van T, Wernhoutseweg 116 08.00-10.30 25/40/55 WTC De Trappistentrappers    
28-okt-18 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 25/41 WTC Hoekse Trappers    
01-nov-18 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-10.30 18/32/42 WTC De Rappe Wielen    
04-nov-18 Terheijden Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 25/35/55 WV Terheijden    
04-nov-18 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland    
11-nov-18 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.30 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht    
11-nov-18 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers VZW    
17-nov-18 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon    
18-nov-18 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.30 27/42/58 Antwerp ATB team    
18-nov-18 Galder café Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 25/40/50 FC Kees van Boxel / Sporting Oekel    
18-nov-18 Zoersel kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 12/30/45 KWB Zoersel    
24-nov-18 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job    
25-nov-18 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 25/40 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik    
25-nov-18 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 30/40/50 ATB team Sirocco    
25-nov-18 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/48 RTC Prinsenbeek    
02-dec-18 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.30 27/47 FC Brabantia    
02-dec-18 Brecht garage Felix, Heiken 66 07.30-11.00 15/27/47/60 WTC De Stoempers    
09-dec-18 Wouw  café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/34/50/62 RTC De Molenrijders    
09-dec-18 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.00-10.30 25/45 WV Tourmalet    
16-dec-18 Sint-Job in ‘t Goor  't Goorhof,  Kerklei 18 08.00-11.00 15/27/45 WTC Sas 4 VZW    
16-dec-18 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 25/35/45/55 WTC Woensdrecht    
23-dec-18 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 27/48 RTC de Smid    
23-dec-18 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw    
23-dec-18 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer    
06-jan-19 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1  08.30-11.00 25/45 Wielercomité Huijbergen    
06-jan-19 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.00-10.30 30/45 R.T.C. Zundert    
13-jan-19 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes    
13-jan-19 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan    
20-jan-19 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius    
20-jan-19 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 07.30-09.30 30/50 Roparun team 14 in ‘t uur     
20-jan-19 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 3 08.00-10.00 25/45/60 TWV De Turfrijders    
20-jan-19 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 15/30/45 RABC Brasschaat    
27-jan-19 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf    
27-jan-19 Kalmthout Galgenheiken 9 07.30-11.00 25/45 MTB De Bosduiners    
03-feb-19 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/45 Hoogstraatse WielerToeristen vzw    
10-feb-19 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/30/42 school Berkenbeek    
17-feb-19 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei    
24-feb-19 Schilde kantine KSK 's Gravenwezel, Rozenhoek 08.00-10.30 20/35/45 TWWC Blijf jong Schilde vzw    
24-feb-19 Wildert voetbalplein KSV Wildert, Steenovenstraat 163 08.00-10.30 28/35/45 WTC ‘t Pedalleke VZW    
03-mrt-19 Kalmthout Renault  Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.00 30/45 WTC Heidestoempers    
10-mrt-19 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 28/43 Pek &. Slik    
17-mrt-19 Roosendaal café De Veestallen, Kade 65 08.00-10.00 30/45 De Kaaimannen    
               
De gegevens voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld.  De uitgever kan echter niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave.      
V.U.  VTTochten@grensloostoeren.net       editie 1/15-09-2018